Tanie loty do Paryża

ParyżPort lotniczy w Modlinie dzięki przedstawicielom taniego latania stał się centrum korzystnych promocji. Do tej pory stolicą taniego latania było lotnisko Wrocław Starachowice, jednak od czerwca Modlin stał się bardzo popularny. Ryanair oferuje loty nawet od złotówki. Łączny koszt wczasów pod wieżę Eiffla to 124 złote za lot. Paryż to jedna z najpopularniejszych stolic naszego kontynentu. Trudno jednoznacznie wskazać, które z zabytków Francji są najbardziej popularne. Oczywiście większość uważa że jest to wieża Eiffla, dla innych jest to Luwr lub inne muzea. Ryanair korzysta z mniejszych portów lotniczych, dlatego oferuje tanie loty na lotnisko Paryż Beauvais. Oprócz tanich linii lotniczych możemy skorzystać także z regularnych przewoźników. Bilety lotnicze do Paryża oferują linie Air France.

Mniejsze lotniska dla tanich linii lotniczych

Przedstawiciele taniego latania mają jedną podstawową zasadę, czyli maksymalne obniżenie kosztów. Dlatego oferty biletów za złotówkę są związane z tym, że pasażerowie muszą liczyć się innymi niedogodnościami. Zarówno wizz air jak i Ryanair oferują korzystanie z mniejszych lotnisk. Regionalne porty lotnicze są mniejsze, a także pobierają mniejsze opłaty lotniskowe. Dlatego Ryanair zrezygnował z wielu połączeń do Hiszpanii, gdyż tamte lotniska wprowadziły ośmio procentowy podatek lotniskowy. Tanie linie lotnicze oferują z lotniska transfery do hoteli a także do centrum miasta. Wizz air stworzył specjalne busy, które kursują w kolorach przewoźnika. Autobusy dostosowane są do siatki przylotów i odlotów.

Regularni czy tani przewoźnicy

Szczególnie na trasach europejskich, w tym z połączeniach między stolicami przodują tanie linie lotnicze. Tacy przewoźnicy jak Air France, czy Lufthansa zaczynają się obawiać o swoją pozycję, Jednak w lotach długodystansowych nie mają zbyt wiele konkurencji. Pasażerowie coraz chętniej rezygnują z domniemanych luksusów w zamian za tanie loty. Jednak regularne linie także oferuje wiele promocji. Lufthansa w niskich cenach sprzedaje bilety lotnicze do Nowego Jorku i Chicago.

Comments are closed.