Luksus & design

SzwajcariaW taki sposób postrzegana jest Szwajcaria, w której precyzja, jakość oraz styl życia zachowane są na najwyższym poziomie. Urlop w Szwajcarii poleca się przede wszystkim amatorom luksusu, na który w mniejszym lub większym stopniu jest ich stać. Otworem dla nich stoją tamtejsze ciekawe sklepy polecające niebanalny asortyment. W wąskich uliczkach miast pełno jest eleganckich sklepów i butików. Kupić w nich można wyprodukowane zgodnie z najnowszymi trendami zegarki i biżuterię oraz inne dodatki. Entuzjaści szwajcarskich zegarków powinni sobie zafundować wycieczkę do fabryki zegarków i muzeum. Odwiedzić warto też dom aukcyjny i zobaczyć kolekcję wzorcową z meblami domowymi oraz biurowymi, a także sprzętem oświetleniowym.

W szwajcarskich miastach, których kieszonkowy format skłania do zwiedzania raczej na piechotę, blisko siebie usytuowane są historyczne centra, ciekawa i bogata oferta kulturalna, niekonwencjonalna gastronomia i oryginalne sklepy. Ze Szwajcarii wywozi się cały worek wspaniałych i niezapomnianych chwil oraz obrazy przecudownych widoków szwajcarskich krajobrazów przyrody.

Nie ma w Szwajcarii żadnego problemu z noclegiem. Pełno tu eleganckich hoteli, zapewniających prawdziwe wygody i atrakcyjny zakres usług. Kraj ten oferuje miejsca noclegowe od romantycznych hotelików po luksusowe pięciogwiazdkowe obiekty. Proponują one pakiety od kilku dni do tygodniowych, serwując pobyt z ofertą od kulturalnej po wellness.

Rozkoszą dla podniebienia będzie w Szwajcarii posiłek w eleganckiej restauracji, jakich tu oczywiście nie brakuje. Mimo, że kraj ten nie ma dla siebie charakterystycznej kuchni, to odkryć w niej można przebogatą gamę połączonych elementów kultur zachodnioeuropejskich. Wyrafinowanej kuchni można tu posmakować w jednej ze słynnych restauracji, a regionalne dania smakuje się w prostych lokalach. Chociaż zwyczajna, to jednak bardzo pożywna jest tutejsza kuchnia chłopska, dominująca w dolinach i innych regionach. Szwajcaria mile zaskakuje bogatą paletą smaków i zapachów win, których należy wręcz podegustować.

SzwajcariaNieważna jest długość pobytu w Szwajcarii do zakochania się w niej. Na pewno im bardziej się ją smakuje, tym więcej chce się jej poznać. Podczas każdego pobytu można przeżyć wiele niezapomnianych chwil.

W Szwajcarii jest sześć portów lotniczych. Z Polski regularne loty wykonują szwajcarskie linie oferując często po tej trasie promocyjne tanie loty.

Comments are closed.