Kup tanie bilety lotnicze na wyspy Kanaryjskie

Canary IslandsWyspy Kanaryjskie, od dawna zwane szczęśliwymi każdego roku przyciągają sporo klientów. Lanzarote to jedna z siedmiu wysp, która wchodzi właśnie w skład tego archipelagu. Wyspa zlokalizowana jest w pobliżu Oceanu Atlantyckiego, a od Maroka dzieli ją 125 kilometrów. Lanzarote zwana jest wyspą wulkanów. Bilety lotnicze możemy zakupić za niecałe 400 złotych w dwie strony. Taką fanatyczną ofertę składa wizz air. Wyspy Kanaryjskie cieszą się popularnością nie tylko w okresie letnim, ale także zimowym. Oprócz Lanzarote, bardzo chętnie kupowane są połączenia na Fuerteventurę, Gran Canarię a także Teneryfę.

Wizz air – nowe połączenia i możliwości

Węgierska linia lotnicza funkcjonuje na europejskim rynku od lat oferując bardzo ciekawe ceny na kierunki międzynarodowe a także na przeloty krajowe. Funkcjonuje na wielu lotniskach w Polsce. Jako jedyna tania linia lotnicza znalazła miejsce w porcie lotniczym na Okęciu. Wcześniej stacjonował na Modlinie. Jednak wiele problemów z tym lotniskiem ostatecznie zakończyło się przeniesieniem wszystkich samolotów.

Canary IslandsBilety lotnicze do Paryża

Francuska stolica to jedne z najpiękniejszych miast naszego kontynentu. Wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie. Paryż to stolica mody, w której możemy spotkać wiele modelek i projektantów. Oprócz tego miasto posiada wiele zabytków. Do najbardziej znanych miejsc należy Luwr, wieża Eiffla, a także wiele innych katedr i kościołów. Paryż jest atrakcyjny o każdej porze roku i nie bez powodu nazywany jest miastem zakochanych. Już teraz znajdziemy atrakcyjne ceny na bilety lotnicze do Paryża Beauvis, które znajdziemy w linii wizz air. Tanie loty kupimy już w cenie 78 złotych. Loty będą odbywały się w grudniu i styczniu. Aby korzystać z tanich połączeń należy jak najszybciej wykupić członkostwo klubu wizz air. Dzięki temu pasażerowie mogą kupić taniej bilety lotnicze. Wizz air zaoferował dwa rodzaje bagażu podręcznego. Mniejszy, jest w cenie biletu, natomiast większy jest dodatkowo płatny. Wizz air jako tania linia lotnicza korzysta z mniejszych lotnisk. Dlatego oferuje tak ciekawe promocje. Szczególne oferty znajdziemy na czas świąteczny i sylwestra.

Comments are closed.