Kilka krajów- jedna podróż

teheranPodróże są bardzo ważną częścią życia każdego z nas. Przede wszystkim kuszą nas niskie ceny za bilety lotnicze, a także wiele obniżek cen, które oferują biura podróży. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się wczasy łączone, w czasie których możemy zwiedzić kilka miejsc jednorazowo. Taką ofertę składa Ryanair za 44 złotych z portu lotniczego w Warszawie. Podczas jednych wczasów możemy odwiedzić Maroko, Wielką Brytanię i Hiszpanię. Przesiadki będą miały miejsce w Barcelonie, w Fez a także w Londynie. Ponadto Ryanair oferuje możliwość zabrania ze sobą drugiego bagażu podręcznego. Irlandzkie linie lotnicze wciąż poszerzają swoją ofertę.

Ryanair i wizz air- wspólne loty

O zasługach linii Ryanair można wiele pisać, choć nie brakuje jej także przeciwników. Ryanair bardzo szybko został okrzyknięty najtańszą linią lotniczą w Europie, z powodu swoich bardzo niskich cen. Za kilka złotych możemy kupić bilety lotnicze. Wielu pasażerów zarzucało Ryanairowi, że patrzy tylko na zysk, a nie przejmuje się swoimi klientami. Dlatego linia wprowadziła wiele zmian. Między innymi stworzyła formularz, gdzie możemy złożyć opinię na temat danego połączenia i lotu. Ryanair dba o kontakt z klientem a formularz trafia bezpośrednio do prezesa linii lotniczej. Od zawsze Ryanair konkurował z linią wizz air, gdyż oferują podobne ceny za bilety lotnicze a także mają podobna siatkę połączeń. Wielokrotnie jednak możemy znaleźć wspólne połączenia przesiadkowe. Pasażerowie mają możliwość rezerwacji biletów lotniczych u obydwóch przewoźników.

teheranBilety lotnicze do Teheranu

Tureckie linie lotnicze Pegasus oferują przeloty ze Lwowa a także niemieckiej stolicy do Teheranu. W niskich cenach można znaleźć połączenia z Berlina a także ze Lwowa. Dodatkowo w liniach Pegasus możemy liczyć na 30 procentowe obniżki cen. Oferta jest bardzo korzystna dla Polaków. Polacy mogą kupić bilety lotnicze do Berlina w liniach Air Berlin, natomiast na Ukrainę najlepiej skorzystać z przewozów autokarowych.

Comments are closed.