Jedna podróż – wiele możliwości

costa bravaSezon letni rozpoczynają wszystkie porty lotnicze a także przewoźnicy. Możemy znaleźć wiele ofert first minut i już teraz zabukować wakacje marzeń. Z Gdańska warto odwiedzić Hiszpanię, a podczas jednej podróży możemy zwiedzić zarówno Costa Bravę jak i Majorkę. W tym celu można skorzystać z tanich linii lotniczych jak ryanair i wizz air. Loty będą odbywały się z nieuciążliwymi przesiadkami. Przedstawiciele taniego latania oferują nam dogodne połączenia w korzystnych cenach. Minęły czasy, gdzie tanie latanie kojarzyło się głównie z brakiem wygody. Przewoźnicy wciąż podnoszą standardy dla swoich klientów.

Wczasy na Majorce

Majorka to wyspa a zarazem największe miasto w Hiszpanii. Majorka jest najchętniej odwiedzana przez turystów z całego świata. Miasto tętni życiem, dlatego z pewnością nie będziemy się tutaj nudzić. Przede wszystkim jednak warto udać się na słoneczne plaże, gdyż na Majorce możemy liczyć na przepiękną pogodę przez cały rok. Tylko osiem kilometrów dzieli miasto od portu lotniczego, które jest uważane za najbardziej ruchliwe lotnisko w Hiszpanii. Ryanair oferuje przeloty na Majorkę z Krakowa, jednak tylko w ciągu sezonu letniego, natomiast w czasie sezonu zimowego te loty zostają zawieszone.

Wczasy na Costa Brava

Costa Brava od wielu lat nazywana jest dzikim wybrzeżem. Inaczej to miejsce nazywane jest największym kąpieliskiem Europy. Można tutaj podziwiać przepiękne zatoki z palmami a także przepiękne rafy. W hotelach i restauracjach możemy zakosztować wspaniałej kuchni, która przede wszystkim opiera się na kuchni śródziemnomorskiej. Warto spędzając tutaj wczasy wypożyczyć samochód i zwiedzić najpiękniejsze zakątki wyspy.

Tanie loty – mnóstwo możliwości

Tanie linie lotnicze oferują wiele możliwości spędzenia czasu w kilku miejscach podczas jednej podróży. Z Gdańska możemy polecieć do Hiszpanii zwiedzając zarówno Costa Bravę jak i Majorkę. Natomiast Ryanair oferuje możliwość lotów z Modlina do Grecji. Możemy zwiedzić zarówno Ateny jak i Kretę. Tanie linie oferują także jednodniówki, czyli wylot i powrót w ten sam dzień. W linii wizz air możemy w ten sposób kupić bilety lotnicze do Londynu i spędzić urocze chwile w najbardziej kosmopolitycznej stolicy Europy.

Comments are closed.