Cztery nowe hotele sieci Best Western

Best WesternEkspansja sieci Best Western na polskim rynku hotelarskim postępuje w bardzo szybkim tempie. Wystarczyły cztery miesiące, by liczba hoteli działających pod szyldem tej marki zwiększyła się o 4 obiekty. Nowe hotele uruchomione zostały w takich miastach jak: Brzeg, Kraków, Olsztyn i Płock. Dla Polski oznacza to aż 325 dodatkowych pokojów w ofercie.

Jako pierwszy, pod koniec stycznia, otwarto trzygwiazdkowy Best Western Petropol w Płocku. Obiekt liczący 83 pokoje zlokalizowano w budynku z 1960 roku. Oczywiście nie obyło się bez gruntownego remontu, który nadał mu nowoczesny charakter i styl. W hotelu znajdziemy również 2 obszerne sale konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Duch przeszłości najbardziej wyczuwany jest w hotelowej restauracji, dzięki swojej przestronności idealnie nadaje się na organizację wieczorów tanecznych.

Best Western Plus Hotel Dyplomat w Olsztynie to hotel numer dwa, który do sieci dołączył 19 marca. Butikowy obiekt funkcjonuje pod marką Best Western Plus, a to oznacza, że oferuje usługi o podwyższonym standardzie. Przed otwarciem przeprowadzono prace modernizacyjne, które pozwoliły doposażyć hotel o strefę Spa, zaadaptowano również przestrzeń pod centrum konferencyjne, a także wzbogacono wyposażenie pokojów.

Kolejne dwa hotele dołączyły do sieci Best Western w kwietniu. Czterogwiazdkowe obiekty to Best Western Plus Q Hotel w Krakowie oraz Best Western Plus Brzeg Centrum. Ten znajdujący się w stolicy Małopolski, dołączył do pozostałej trójki, dziś goście w Krakowie mogą wybierać spośród czterech hoteli tej sieci. Zlokalizowany niedaleko Starego Miasta jest idealny dla klientów biznesowych, bowiem sąsiaduje z centrum kongresowym ICE.

Best WesternCzterogwiazdkowy hotel w Brzegu to nowość, jak dotąd w mieście nie było obiektu o tym standardzie, a tym bardziej należącego do międzynarodowej sieci. Best Western Plus Brzeg Centrum ma wielki atut, którym jest lokalizacja na starym mieście. Miejsce to jest chętnie odwiedzane przez turystów. Hotel przeznaczony jest również dla gości biznesowych, dla których przygotowano aż cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne.

Sieć hoteli Best Western oferuje klientom doskonałą jakość w stosunku do ceny, zauważając potencjał polskiego rynku wykorzystuje swoją szansę i powiększa liczbę obiektów.

Comments are closed.