38 złotych za przelot do Budapesztu

BudapesztBudapeszt to kierunek o którym słyszy się najwięcej z powodu bankructwa linii Malev. Budapeszt był głównym portem lotniczym tych linii. Niestety mimo starań i wielu zmian nie dało się uratować tych linii lotniczych przed bankructwem. Dlatego Budapeszt stał się rozchwytywanym kierunkiem w ostatnim czasie, szczególnie przez tanie linie lotnicze. Walkę cenową stoczył Wizz Air z Ryanairem, promocyjne ceny do tego miasta oferował także Lot a nawet Lufthansa.Nic dziwnego Budapeszt dzięki swojej burzliwej i ciekawej historii posiada wiele zabytków i ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Inaczej nazwany jest perłą Dunaju. Hotele w Budapeszcie zlokalizowane są obok największych obiektów i atrakcji turystycznych. Budapeszt przez wiele lat był rozdzielony na dwa miasta, a symboliczny most łączący je jest symbolem całego Budapesztu.

Obecnie rusza nowa edycja promocyjnych cen w Wizz Air. Bilety lotnicze do Budapesztu można kupic już za 38 złotych. Podróże będą realizowane u progu lata w kwietniu, maju i czerwcu. Wystarczy zarejestrować się jako członek klubu Wizz Air i korzystać z wszelkich dostępnych obniżek.

BudapesztWizz Air ostatnio wprowadził także dodatkowe możliwości zabezpieczenia przed opóźnieniami samolotów. Jeśli samolot będzie miał większe opóźnienie niż dwie godziny wtedy linia da pasażerowi aż 400 złotych. Kredyt można wykorzystać przez cały rok na zniżki na bilety lotnicze bądź dodatkowe usługi typu bagaż rejestrowany, wykupienie miejsca na nogi, a także siedzenie w pierwszych rzędach samolotu. Kredyt nie będzie przyznawany tylko w przypadku gdy pasażer będzie poinformowany dwie doby wcześniej o tym, ze linia lotnicza będzie miała opóźnienie.

Z roku na rok powiększa się standard tanich linii lotniczych. Wcześniej tanie latanie kojarzyło się raczej z niskim komfortem i słaba jakością podróży. Obecnie wiele linii wprowadza szereg udogodnień, które sprawiają że tanie latanie jest dużą konkurencją dla regularnych przewoźników. W liniach easy jet możemy nawet napić się kawy lub herbaty stworzonej z ekologicznych ziaren. A linie najbardziej dbający o środowisko to właśnie easy jet i Norwegian, czyli przedstawiciele taniego latania.

Comments are closed.